Jak znaleźć zamówienie?

Zamówienie można odnaleźć na wiele sposobów

Wykorzystanie Listy Zamówień

Należy zalogować się w Panelu. Następnie otworzyć menu Firma / Zamówienia. Znajdować się tam będzie lista wszystkich przyjętych zamówień od najnowszych do najstarszych.

Można również skorzystać z filtracji, która jest bardzo przydatna w znalezieniu konkretnych zamówień. W tym przypadku wystarczy wybrać, bądź wpisać zakres dat, wybrać z rozwijalnej listy produkt, który był zamawiany lub przefiltrować status, którym jest się zainteresowanym -> następnie nacisnąć “Szukaj”

Uwaga! Zamówienia ze statusem szkic domyślnie się nie pokazują. Aby wyświetlić zamówienia o tym statusie, należy wybrać filtr: “status zamówienia = szkic”

Wykorzystanie wyszukiwarki

Dzięki `Wyszukiwarce globalnej`_ można szybko znaleźć potrzebne zamówienie. Wystarczy wpisać numer zamówienia, które chcemy znaleźć, a pojawi się jako pozycja w wynikach

Widok Klienta

Należy wejść w edycję konkretnego Klienta. Tam pod zakładką zamówienia, można przejrzeć wszystkie jego złożone (lub nie) zamówienia.

Widok startowy

Na Stronie startowej widoczne są wszystkie Nowe zamówienia, a także te będące aktualnie w realizacji. Aby wejść w edycję zamówienia należy kliknąć w jego niebieską nazwę.